Co byste řekli tomu, kdyby existoval klíč, který by odemknul dveře k vyřešení?

Takovým klíčem jste Vy a zpracování příčiny problému, jenž vás brzdí a brání vám posunout se dále.

 

  • Podnikáte a máte téma, které řešíte a přemýšlíte nad tím, co s tím udělat?
  • Běží vám hlavou stále myšlenky, které vás rozptylují od toho, co je pro vás podstatné?
  • Rádi byste posunuli své podnikání dál?

 

Pomocí Metody RUŠ společně dokážeme rozpoznat příčinu vašeho problému, zpracovat ji a vyřešeno můžete mít již během jediného sezení. Následně vám už nic nebude bránit v tom, abyste vkročili do otevřených dveří, které vedou přímou cestou k úspěchu a spokojenosti.

 

Společně přijdeme na to, co vás v podnikání brzdí

Že nemůžete dosáhnout svého cíle, má svoji příčinu. Vše, co se nám děje, jen a pouze vychází z vás. Proto jste vy tím jediným člověkem, který může své problémy vyřešit. Já jsem tu od toho, abych vás provedla k vyřešení.

Jak terapie probíhá?

Budu vám v klidném a příjemném prostředí klást otázky vycházející z Metody RUŠ zaměřené na firemní požadavky, které povedou k zodpovězení otázky, čeho chcete v podnikání dosáhnout a proč se vám to nedaří. Ve chvíli, kdy odhalíme příčiny, během sezení je zpracujeme. A výsledek? Budete se cítit vyrovnaně a otevřou se vám dveře k úspěchu nejen v podnikání.

Ráda přijedu až k vám

Sezení standardně probíhá u mě, ráda však dojedu k vám do firmy v případě, že máte k dispozici tichou místnost, v níž se budete cítit příjemně a bezpečně.

Pro koho je terapie určená

Pro všechny, kteří cítí, že něco stojí jejich podnikání v cestě a chtějí daný problém vyřešit. RUŠ terapie je vhodná pro podnikatelky, ale i vedení firmy, zaměstnance pracující v týmu.

Jaké problémy týkající se podnikání nejčastěji řeším?

Přicházejí za mnou klienti, kteří v rámci svého podnikání narazili na překážku, kterou chtějí překonat. Podnikají, ale nejsou spokojení, nedokáží najít čas nebo neví, jak firmu posunout dále. Často řeším také problémy spojené se snahou o větší zisky, řízením firmy, obavami z rizik i neúspěšnými pokusy najít správné zaměstnance.

Terapie jako firemní benefit

Věděli jste, že podle průzkumů výkonnost zaměstnanců, kteří řeší nějaký problém, klesá o 35 %? Pokrokoví zaměstnavatelé proto svým zaměstnancům nabízejí jako firemní benefit terapie, které dokáží jejich problémy efektivně vyřešit a zvýšit jejich spokojenost i výkonnost v práci.

98 % lidí dokázalo s mým vedením své problémy vyřešit

Má úspěšnost terapie dosahuje 98 %. Ve většině případů ode mě lidé odcházejí s tím, že mají své problémy zpracované. Dokážete si představit, že byste mohli své podnikání posunout na novou úroveň již během pouhých 3 až 4 hodin? Sami zjistíte, že je to možné.

 

Chcete se objednat na terapii nebo získat bližší informace?
Ozvěte se mi, jsem tu pro Vás.

+420 725 597 518
purelifeflow@gmail.com
Lelekovice, Kout 1

4km za Brnem, pohodlné parkování

Pracuji kdykoliv - i o víkendu

Brno, Opletalova 6

Centrum Mandala

Ivančice, studio Soleil

další působiště

Cena za terapii 3.500Kč / 3h

Můj profil na stránkách Metody RUŠ
KLIKNI ZDE